o mne

Moje meno je Ľubomír Dranga a v oblasti ľudských zdrojov pracujem už viac ako 20 rokov. Mám praktické skúsenosti s výberom talentov na Slovensku i v zahraničí. Počas svojej kariéry som vyhľadával pre svojich klientov kandidátov na vrcholové, ale aj na výkonné funkcie. Riadil som náborové procesy pre mnohé nadnárodné spoločnosti a pôsobil som v medzinárodných združeniach personálnych spoločností – Association for International Management Search a Glasford International. Svoje skúsenosti odovzdávam aj študentom v projekte “kariérne workshopy pre stredné a vysoké školy”.

V súčasnosti pôsobím v občianskom združení “múdry pes”, ktorý sa venuje individuálnemu kariérnemu poradenstvu a koučingu. V prípade, že máte záujem o získanie dobrého pracovného miesta alebo o zmenu svojej kariéry a potrebujete poradiť, vyplňte kontaktný formulár. Následne sa spojíme a spolu si on-line prejdeme váš životopis, dohodneme sa na stratégii pri hľadaní novej práce, povieme si o nejakých užitočných tipoch a trikoch – ako si vypýtať dobrý plat alebo ako “ohúriť výberovú komisiu”.

Okrem koučingu sa venujem aj ďalším projektom. Jedným z nich je HRDA – konferencia ľudských zdrojov, ktorá svoju históriu píše od roku 2009.

Dalo by sa povedať, že mojím srdcovým projektom je Pohár Karola Poláka – Majstrovstvá Slovenska detských domovov vo futbale. Takmer 500 detí z vyše 50 detských domovov vo veku 14-18 rokov – reprezentácie jednotlivých krajov, súťažia o šancu zahrať si finálový turnaj na Štrbe a získať tak putovný pohár a veľa krásnych a hodnotných cien.