kariérne workshopy

Deň kariéry na SPU v Nitre.

Život je dlhý na jednu profesiu. Ako ju zmeniť?

Členovia občianského združenia „Múdry pes” organizujú od roku 2014 kariérne workshopy pre študentov vybraných stredných a vysokých škôl. Tieto interaktívne stretnutia so študentmi vedie skúsený odborník z oblasti ľudských zdrojov a talent manažmentu (Ľubomír Dranga), ktorého dopĺňa ako hosť HR manažér partnerskej spoločnosti.

Workshopy sú rozdelené na dve samostatné časti – ako napísať CV, aby ste zaujali a ako vybudovať svoju značku cez LinkedIn a čo hovoriť na pohovore, aby vás prijali a ako rozbehnúť úspešnú kariéru. Cieľom tohto projektu je pripraviť študentov končiacich ročníkov na pracovný trh praktickými radami, ktoré im dávajú konkurenčnú výhodu pri hľadaní zamestnania. Workshopy sa uskutočňujú na školách po celom Slovensku.

V čom sú kariérne workshopy jedinečné?

  • sú osobnéštudenti počas prezentácie majú možnosť osobne sa pýtať na veci, ktoré ich zaujímajú
  •  hodnotné – na workshope dostane účastník informácie o firemnej kultúre
    a praktické tipy od skúseného personalistu
  • sú o kontaktoch – medzi študentami, pedagógmi a hosťom sa vymenia kontakty, takže aj v budúcnosti sa môžu na seba obrátiť
  • sú autentické – študenti ľahko spoznajú, či ide len o marketing. My im ponúkame pravdivé príbehy z kariérneho sveta. Sme autentickí a dokážeme komunikovať s mladými ľuďmi.

Atmosféra na workshopoch.